NAUTKA

Gdybym chciała opisać siebie w kilku zdaniach, powiedziałabym, że kocham psy, gotowanie, fotografię, a organizacja imprez to coś, co sprawia mi w życiu ogromną przyjemność. W wolnym czasie zdarza mi się też nagrywać i montować filmy dla przyjaciół, oglądać seriale lub… rozwiązywać krzyżówki. Dużo gadam i kocham poznawać nowych ludzi. Z wykształcenia jestem dziennikarką i przyszłą lingwistką. Mojego pierwszego bloga założyłam w 2007 roku i od tamtej pory wciąż jestem aktywna w Internecie.

Nautka.pl to strona poświęcona przede wszystkim planowaniu i organizacji imprez. Chcę dzielić się moimi wskazówkami, jak od samego początku zaplanować udaną imprezę urodzinową, baby shower, wieczór panieński, wspólny obiad ze znajomymi, spotkanie i wiele innych wydarzeń, o których zaproszeni goście nie zapomną przez bardzo długi czas!

Oprócz porad dotyczących organizacji imprez często opisuję tu relacje z różnych ciekawych wydarzeń, atrakcji oraz spotkań, w których biorę udział. Zdarza mi się też stworzyć artykuły o pracy, studiach, podróżach i życiu codziennym, a to wszystko zawsze oparte jest na moich własnych doświadczeniach.

Moim głównym celem jest po prostu zainspirować czytelnika do działania.


Stronę Nautka.pl miesięcznie odwiedza od 5 do 6 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują około 8 tysięcy odsłon.

Zdjęcia na mojej stronie pochodzą zawsze z legalnych źródeł, a najczęściej są po prostu mojego autorstwa. Wszystko na blogu tworzone jest z pasji, z ogromnym zaangażowaniem i z przywiązaniem do najmniejszych szczegółów. Najbardziej zależy mi, żeby publikowane tu treści były w 100% prawdziwe i autentyczne. W końcu Nautka to moje ukochane miejsce w sieci i chciałabym, żeby czytelnicy również odnosili podobne wrażenie, zaglądając tu w poszukiwaniu interesujących materiałów.

Jeśli podoba Ci się to, co robię, będzie mi niesamowicie miło, jeśli dasz mi o tym znać. Możesz zajrzeć na przykład na mój fanpage na Facebooku, gdzie na bieżąco publikuję informacje o wpisach lub wydarzeniach, w których wezmę udział.

Grafika, korekta tekstów, obróbka zdjęć i inne – tym wszystkim zajmuje się moja prawa ręka. 😊 We wszystkich sprawach z tym związanych, można kontaktować się pod adresem e-mail: grafik@nautka.pl.

Kontakt ze mną jest możliwy pod adresem e-mail: kontakt@nautka.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Pozdrawiam, Nautka :)